fbpx
+370 619 90 001
|
Sekite mus
|
MedusATM > Vilnius  > MEDUS − naujas bankomatų prekės ženklas; pirmieji prie tinklo prisijungė Šiaulių bankas ir „Citadele“ bankas

MEDUS − naujas bankomatų prekės ženklas; pirmieji prie tinklo prisijungė Šiaulių bankas ir „Citadele“ bankas

Šiandien veiklą pradeda pirmasis nepriklausomas bankomatų tinklas MEDUS, kurį valdo „Worldline Lietuva“.  Prie naujo bankomatų tinklo pirmieji prisijungė  Šiaulių banko ir „Citadele“ bankai.

Tai logiškas žingsnis bankomatų ateities link: šiandien grynieji pinigai naudojami vis rečiau, todėl bankomatų poreikis mažėja. Kad kiekvienas turėtų galimybę išsigryninti pinigų, Šiaulių bankas, „Citadele“ bankas ir tinklas MEDUS kartu sukūrė naują ir patogų bankomatų tinklą. 2019 m. šalyje atsiras daugiau MEDUS bankomatų.

MEDUS prekės ženklo idėją įkūnija avilys − vieta, kur vyksta veiksmas, kur vertės kaupiamos ir jomis keičiamasi. Kasdienybėje mes tik mėgaujamės saldžiais ir sveikais medaus produktais, negalvodami apie sudėtingą gamtos ekosistemą ir jos procesus. To paties norime ir iš finansinių paslaugų teikėjų − tikimės greitų, prieinamų, kokybiškų produktų, galimybės greitai patenkinti savo poreikius: išsigryninti arba įnešti į banką grynuosius pinigus, nesigilinant, kas vyksta už bankomato langelio. Prekės ženklas MEDUS pasirengęs išpildyti šiuos norus ir lūkesčius − teikti greitas, prieinamas ir kokybiškas paslaugas, kad kasdienybė būtų saldesnė.

Pirmieji MEDUS bankomatai šiuo metu įrengiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, o artimiausiu metu planuojama bankomatų tinklą išplėtoti visoje Lietuvoje. Naudojantis naujais, patogiais bankomatais galima bet kuriuo metu saugiai pasiekti savo pinigus be jokių papildomų ar paslėptų mokesčių. Bankomatų tinklą valdo „Worldline Lietuva“ − bendrovė, kuri atlieka mokėjimo kortelių operacijų įvykdymą. Worldline yra viena didžiausių mokėjimų ir finansinių transakcijų paslaugų teikėjų Europoje. Naujasis tinklas MEDUS padės visada rasti netoliese veikiantį bankomatą, kur bebūtumėte.

Šiaulių banko Kasdienių produktų departamento direktorė Jurgita Bulienė:

Siekiame, kad mūsų klientai būtų aptarnaujami kokybiškai, todėl prisijungėme prie nepriklausomo bankomatų tinklo, kuris užtikrins, kad Šiaulių banko klientai galėtų visada rasti bankomatą sau patogioje vietoje. Bankomatų tinklas MEDUS – pirmoji pažangi tokio pobūdžio infrastruktūra Lietuvoje, todėl džiaugiamės, kad mūsų klientai ją išbandys vieni pirmųjų.

Vladislavs Mironovs, „Citadele“ banko Valdybos narys, Mažmenos vadovas:

Siekiame mūsų klientams suteikti aukščiausio lygio paslaugas, todėl džiaugiamės, kad vieni pirmųjų prisijungiame prie naujo nepriklausomo bankomatų tinklo MEDUS. Tikime, kad šis bankomatų tinklas suteiks mūsų klientams daugiau galimybių valdyti jų kasdienius finansus.

Zanda Brīvule, „Worldline Baltics“ vadovė:

Naująjį nuo bankų nepriklausantį bankomatų tinklą MEDUS sukūrėme tam, kad žmonės jau šiandien galėtų naudotis ateities bankomatų technologijomis. Esame sukaupę daugiau kaip 28 metus patirties dirbant Lietuvoje, leidžiančios mums būti stipriais partneriais, užtikrinti kokybiškas paslaugas ir pasiūlyti geriausiai veikiančius bankomatus rinkoje. Naujieji bankomatai MEDUS klientams yra patys patogiausi, nes juos kurdami orientavomės ne tik į įprastas funkcijas, kurių tikimasi iš bankomatų, bet ir į platesnius paslaugų centro sprendimus, kuriuos išplėtosime ateityje.

Apie „Worldline Lietuva“:

Profesionalias bankomatų paslaugas teikianti įmonė, turinti beveik 100 darbuotojų. „Worldline Lietuva“ kasdien užtikrina mokėjimo kortelių operacijų vykdymą. MEDUS yra nuo bankų nepriklausomas bankomatų tinklas, kurį valdo „Worldline Lietuva“. „Worldline Lietuva“ yra integruota „Worldline“ finansinių paslaugų padalinio dalis ir priklauso „Worldline“ įmonių grupei.

Apie Šiaulių banką:

1992 m. įsteigtas Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 62-iuose klientų aptarnavimo padaliniuose 37 Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą. Pagal 2018 m. „DIVE Lietuva“ slapto pirkėjo tyrimo rezultatus, Šiaulių bankas yra pirmas Lietuvoje pagal klientų aptarnavimo kokybę.

Apie „Citadele“ banką:

Pagal klientų skaičių „Citadele“ yra trečiasis bankas Latvijoje. Banko akcininkai yra Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas bei pasaulinės patirties bankininkystės sektoriuje turinčių tarptautinių investuotojų grupė. „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, o jos pavaldžiosios bendrovės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Šveicarijoje. „Citadele“ vykdo sandorius ir mokėjimus kortelėmis, teikia kreditavimo, indėlių, investicines, lizingo paslaugas, taip pat siūlo daug išskirtinių ir unikalių produktų, pavyzdžiui, bekontakčius mokėjimus su nešiojamais įrenginiais – apyrankėmis, lipdukais ir telefonais. 2019 metais bendrovė „Dive“, viena iš pirmaujančių klientų aptarnavimo vertinimo ir gerinimo įmonių Centrinėje ir Rytų Europoje, pripažino „Citadele“ banką vienu iš geriausią klientų aptarnavimą užtikrinančių bankų Latvijoje ir Lietuvoje.

Kontaktai: